Дієтологія » Mirotel Resort & Spa

Дієтологія

Головна » Мед Палас » Дієтологія

Програма схуднення Wellness

Програма схуднення  – Wellness Samoylenko & Mirotel  розрахована  на 7, 10 або 14 днів і являє собою комплекс лікувально-діагностичних заходів спрямованих на відновлення та омолодження організму в гармонії з природою і включає в себе:

  • збалансоване харчування від дієтологів клініки Самойленко;
  • лабораторні та інструментальні дослідження, консультації, бальнеопроцедури та питний режим мінеральних вод;
  • СПА процедури для загального відновлення тіла, активізації обмінних процесів.

Пакет Wellness націлений на лікування метаболічного синдрому. Проходження програми позбавить від постійної втоми та головного болю, сприятиме покращенню композиції та якості тіла, формуванню нових харчових звичок.

Програми проходять під наглядом фахівців медичного центру «Мед Палас» і медичним супроводом лікарів клініки Самойленко.

Методика, за якою працюють лікарі Клініки дієтології Самойленко, розроблялася засновницею Клініки Наталією Самойленко протягом 20 років. Вона стоїть на трьох китах:

  1. Вивчення медичних показників здоров’я пацієнта. Лікарі діагностують всі види метаболізму за лабораторними показниками. Враховується співвідношення приймання білків, вуглеводів і жирів, щоб організм отримував всі необхідні для здоров’я елементи. Здійснюється оперативний лікарський супровід для корегування технік харчування;
  2. Налагодження режиму харчування пацієнта – задається ритм метаболізму (обміну речовин) за допомогою правильного режиму та розмірів харчової стимуляції (порцій їжі). Завдання методики – знизити рівень інсуліну до вихідної точки;
  3. Біоритміка  харчування – правильний розподіл продуктів протягом дня та дотримання правила екватора. Такі правила поведінки з їжею диктуються гормонами, а саме – інсуліном. За допомогою їжі ми впливаємо на гормони, а гормони, своєю чергою, впливають на регуляцію метаболізму.

Тож з турботою про своїх гостей,  Mirotel Resort & Spa разом з клінікою Наталії Самойленко пропонують Wellness, як певний стиль життя, поєднуючи відпочинок, оздоровлення та догляд за зовнішністю!

Програма скорочена (PDF)

Програма розширена (PDF)

Експрес-детокс Wellness – 3 дні

Ви  працюєте у невпинному ритмі, Вам не вдається збалансовано харчуватися, а Ваші емоції перенасиченні від контрастних подій, які супроводжують Вас ледь не щодня?

Детокс – саме те, що Вам потрібно вже сьогодні!

Найшвидший спосіб перезавантажити організм – це експрес-комплекс СПА процедур та індивідуально підібране харчування, спрямовані на релакс, відновлення та омолодження за лічені дні.

Саме для Вас, з особливою турботою, фахівці Спа-центру Mirotel Resort & Spa та провідні дієтологи клініки Наталії Самойленко розробили програму «Експрес-Детокс» на 3 дні.

Подаруйте собі насолоду  ніжного догляду в СПА та неповторне враження від страв, підібраних саме для Вас, у панорамному ресторані Bellini’s Piano Bar & Grill, під чарівну мелодію стрункості. Пориньте у розкішну атмосферу гармонії і відпочинку, а разом з цим, відновіть свій організм!

Програма (PDF)

Check-ups для профілактики вашого здоров’я

Бажаєте контролювати стан свого організму та знати про можливі ризики? Тоді програми check-up саме для вас!

Вони включають в себе інструментальну і лабораторну діагностики з інтерпретацією отриманих даних. Дослідження дозволяють в стислі терміни дізнатися про стан свого організму, виявити на ранніх стадіях різні захворювання та порушення, і, головне, запобігти подальшому розвитку можливих патологій.

Ми розробили програми «CHECK-UP ДІАГНОСТИЧНИЙ» та «CHECK-UP ДЕФІЦИТНИХ СТАНІВ», в результаті яких ви досягнете:

  • Виявлення наявних захворювань та дефіцитів;
  • Встановлення причин появи цих станів;
  • Запобігання появі ускладнень та нових проблем.

Комплексне експрес-дослідження допоможе тримати стан організму під контролем та запобігти  несподіваним проблемам. Подбайте про своє здоров’я та здоров’я ваших близьких разом з нами!

Програма (PDF)