Мед Палас - Реабілітаційний центр Трускавець

Мед Палас

Лікувально-діагностичний реабілітаційний центр «Мед Палас» – один з найбільш сучасних медичних центрів Західної України, де працюють висококваліфіковані фахівці, які поєднують у лікувальному процесі рекреаційні ресурси курорту та останні досягнення у світовій медицині

Шановні Гості, ми зменшили ціни на послуги, щоб піклування про Ваше здоров’я стало ще простіше! Відтепер Ви можете обрати та відвідати необхідні процедури за зменшеними цінами.
З турботою про Вас, МедПалас.

те консультацію як щодо процедур, так і відносно наявних номерів на певну дату.

Діагностика і лікування

Діагностичний центр «Мед Палас» проводить комплексну діагностику, засновану на сучасних методах досліджень

Бальнео- і фізіотерапія

Водолікарня медичного центру Мед Палас надає широкий спектр процедур в області апаратної фізіотерапії, гідротерапії та бальнеотерапії

Програми

Всі оздоровчі програми були розроблені фахівцями медичного центру «Мед Палас» у кращих традиціях курортології, на базі використання новітніх досягнень діагностичних і лікувальних медичних технологій. Медичні програми передбачають індивідуальний підхід до кожного гостя і забезпечують безпечне та комплексне лікування, профілактику та реабілітацію

Дієтологія

Наталія Самойленко – лікар-дієтолог, ендокринолог, спеціаліст із розробки індивідуальних програм здорового харчування. Щоденний здоровий раціон — це не тільки данина моді. Це передовсім основа зовнішнього вигляду, інтелектуального розвитку, довголіття та щасливого життя

Бювет

Мінеральні води – неоціненний скарб Трускавця. Лікувальна дія мінеральних вод – багатофакторна і надає комплексну дію: термічну, хімічну, механічну. Одна й та сама мінеральна вода цілюще впливає на організм при різних захворюваннях.

Відновлюємо здоров’я на відпочинку: реабілітаційний центр в Трускавці

Відпочинок у санаторії поєднує приємне та корисне в одному. Реабілітаційний центр Трускавець надає кваліфіковану допомогу при хворобах опорно-рухового апарату, кровоносної та нервової систем. Працюють висококваліфіковані фахівці (кращі ортопеди, неврологи, реабілітологи, фізіотерапевти, медсестри). Вони знаходять для кожного гостя спа готелю Міротель свій підхід. 

У діагностично-реабілітаційному центрі Мед Палас можна:

 • зробити усі лабораторні та інструментальні дослідження;
 • на основі проведених аналізів отримати консультацію лікаря та призначення лікувальних процедур;
 • пройти курс масажу, що покращить як фізичну форму, лімфодренаж, тонус м’язів, так і настрій;
 • займатися ЛФК;
 • плавати у басейні, що дуже корисно для всіх органів та систем, особливо опорно-рухового апарату.

Переваги Мед Палас (Трускавець)

Через розташування на бальнеологічному курорті ухил медичного центру здійснюється на використання фізіотерапевтичних методів, з мінімальним медикаментозним навантаженням. Де можна обійтися без хірургічного втручання, лікар зробить усе необхідне для консервативного лікування. Серед тиші, серед природи запускається процес самовідновлення організму. 

Реабілітація після травм, інсульту потребує чіткого виконання вказівок фізіотерапевта. Помірні фіз навантаження будуть лише на користь. Можна здійснювати піші прогулянки, а хребет та суглоби розвантажувати у басейні. 

Затишна атмосфера діагностичного центру Мед Палас сприяє відновленню душевної рівноваги. За бажання можна не лише відпочивати, а й паралельно працювати чи навчатися, якщо у вас немає до цього медичних протипоказань.

Відчуйте усі переваги відновлення серед Карпатських гір під супроводом кращих лікарів із досвідом більше 10 років. 

Вам буде забезпечено:

 • комплексну діагностику;
 • реабілітацію;
 • надання рекомендацій для подальшого відновлення у домашніх умовах;
 • надання рекомендацій щодо дієтичного харчування, здорового способу життя, фізичної активності. 

Зверніть увагу на ключову роль, яку відіграють у реабілітації мінеральні води. На території Міротель один бювет з 5 мінеральними водами. 

Захворювання, що лікують мінеральні води у Медпалас:

 • бронхіальна астма;
 • ангіна;
 • риніт;
 • захворювання нирок;
 • хвороби печінки та жовчного міхура;
 • порушення обміну речовин;
 • гастрит;
 • порушення травлення;
 • ожиріння.

Мінеральні води найкраще працюють разом з дієтичним харчуванням. Є навіть експрес детокс-програма, розрахована всього на 3 дні перебування в Міротель. Розширені програми тривають 7, 10 або 14 днів. За цей час передбачається формування та закріплення нових харчових звичок. Меню підібране таким чином, щоб кожна страва була не лише корисною, а й смачною. 

Але перед тим як почати реабілітацію, необхідно пройти своєрідний чек-ап. Він включає лабораторні та інструментальні дослідження. 

Тепер можна без зайвих витрат часу, всього за кілька днів суттєво вплинути на здоров’я, покращити зовнішність, відпочити у тиші та спокої, серед гірської природи. Немає кращої інвестиції, ніж у себе. Адже іншого тіла у вас не буде. І краще дати йому ради не самостійно, а під наглядом команди фахівців. 

Більш детально дізнайтеся про реабілітаційні програми у наших менеджерів телефоном або написавши на електронну пошту. Отримай