Індивідуальні майстер-класи » Mirotel Resort & Spa

Індивідуальні майстер-класи

Головна » Відпочинок з дітьми » Індивідуальні майстер-класи

ПЕРЕТВОРІТЬ ЗВИЧАЙНИЙ ДЕНЬ НА КОЛЬОРОВИЙ!

Художні майстер класи

Малюємо:

Фарбами

Запрошуємо на наші заняття з чарівним пензликом! Але малювати виявляється можна і без пензлика! І навіть без фарб! Усі секрети малювання вам покаже і розкаже наш професійний художник. А твори, намальовані на наших майстер класах, достойно прикрасять ваші домівки!

Кавою

Техніка Coffee-art дуже цікава та захоплююча. За допомогою розчину кави можна створювати різні та цікаві сюжети. Оскільки кольорова гама містить різні відтінки, це також дозволяє реалізувати всі наявні задуми.

Різнокольоровим піском

Малювання картин піском має багато переваг. Окрім того, що ця техніка є незвичною та відрізняється від класичного малювання пензликом, вона розвиває моторику рук, координацію рухів та образне мислення.

На воді «Ебру»

Ебру – це стародавня турецька техніка малювання на воді спеціальними не тонучими фарбами. Медитативний процес створення візерунку на воді та його перенесення на папір передасть дитячий настрій та кожен рух.

На склі

Секрет малювання полягає у тому, що фарба наноситься зі зворотньої сторони, скло додає блиску барвам і зображення стає надзвичайно привабливим.

Творчі майстер класи

Гончарне коло

Пропонуємо уроки гончарства – як спосіб знайомства з традиційним ремеслом своїх предків! Можливість зануритись в м’яку піддатливу глину і зробити щось гарне власними руками. А професійний майстер відкриє свої маленькі секрети і навчить користуватися гончарним колом.

Ліпка з глини

Творити своїми руками з звичайного шматка глини щось цікаве, практичне та оригінальне – дуже цікаве та захопливе заняття. Цей майстер-клас підходить усім, хто прагне пофантазувати та творчо попрацювати. Виріб з глини чудово доповнить Вашу домівку чи стане приємним подарунком.

Виготовлення прикрас із глини

Глина – це штучний матеріал, який має подібні властивості з пластиліном. Вона досить пластична, добре розминається, розкочується і тягнеться. Виготовлення виробів з полімерної глини істотно урізноманітнить скриньку з прикрасами. 

Креативний брелок

Об’ємні квіти

Майстер – клас по виготовленню об’ємної квітки для оздоблення інтер’єру. Об’ємні квіти – це чудовий подарунок, зроблений власноруч.

Декорована свічка з вощини

Значки-світлячки для безпеки на дорозі

Майстер-клас по виготовленню світлячків або флікерів – світловідбивачі на одязі, чи рюкзаку. Їх видно в темряві й це допомагає побачити пішохода в нічний час. Необхідні атрибути для всіх дітей.

Сувеніри магніти з дерев’яного зрубу

Художній розпис акварельними фарбами на дерев’яному зрізі. Доповнюється магнітиком з тильної сторони. Відмінний сувенір в подарунок.

Розпис еко-сумки

Майстер-клас по виготовленню еко-сумки. Процес розпису цікавий та захоплюючий. Малюнок для сумки можна вибирати абсолютно на будь-яку тему і будь-якої складності.  Фарби які використовуються, навіть після прання не змиваються.

Навчальні

Підготовка до школи

Наші уроки по підготовці дошкільнят до школи допоможуть дитині дозріти інтелектуально, психологічно і соціально. На наших уроках вихователь займається з дитиною граючи. Це кращий метод, аби дати їм необхідний матеріал і викликати зацікавленість до навчання.

Англійська мова

На наших заняттях вивчаємо англійську весело та цікаво, використовуючи розважальні та навчальні програми так, що дитина і не зауважить, що під час
гри навчається.

Реджіо-педагогіка

Дана програма  підходить  для дітей будь – якого віку, особливо від 2 до 4 років, вона максимально ефективна для корисного і веселого відпочинку  із застосуванням найкращих розвиваючих методик та елементів. Заняття проводить кваліфікований спеціаліст – вихователь.

Розважальні:

  • Гра-квест «Сіль за самком»;
  • Гра-квест «NaViGus»;
  • Індивідуальна екскурсія по місту.