Діти + літо= Міротель

Школа естетичного розвитку SUPER KIDS дарує дітям: сонячні дні, теплі вечори, соковитий фреш радісних емоцій, творчий настрій, веселі фантазії і все це на протязі трьох місяців літа!

Зустрічайте! Новий тариф – Повний пансіон!

З турботою про Вас ми вводимо новий тариф - Повний пансіон, яким Ви можете скористатись при бронюванні номеру від 4 днів.

ПРОГРАМА «ІНТЕНСИВНОГО ЖИРОСПАЛЮВАННЯ»

Провідні фахівці медичного центру «Медпалас», з турботою про своїх Гостей розробили нову програму, спрямовану на зменшення маси тіла (7-10%), за рахунок спалювання жирової тканини організму. Всього за 11 днів, для Вас, безболісна альтернатива хірургічної ліпосакції - програма «Інтенсивного жироспалювання».

Школа раннього розвитку «Плаваємо разом»

Ранній розвиток малюка - це інтенсивний розвиток здібностей дитини в ранньому віці (від 0 до 2-3 років) у спеціально створеному середовищі, в якому малюк живе і який наповнений цікавими і незвичайними об'єктами для розглядання і вивчення усіма іншими органами чуття.

DETOX в MIROTEL RESORT & SPA

Спеціально для Вас на цей період Mirotel Resort & Spa пропонує програму для корекції ваги та фігури-«Детокс»

СПА ейфорія

Пропозиція діє при умові бронювання номеру від 7 діб. Ціни на проживання включають...

Неймовірний уікенд

Кілька днів, які Вам вдасться вирвати в повсякденності, кілька днів, які Ви запам'ятаєте на все життя – це кілька неповторних днів у Mirotel Resort & Spa. Запрошуємо Вас відчути переваги досконалого відпочинку під час програми «Неймовірний вікенд»!