Гастрономічні свята

Завітайте у BELLINI'S PIANO BAR & GRIL та подаруйте собі гастрономічне свято під чарівні звуки саксофону та роялю!

AMERICAN RIBS BBQ

Для наших дорогих Гостей розпочинаємо низку новорічних смачних сюрпризів!

Подаруйте  дітям  казку!

Шановні батьки! Вже 19 грудня ваші діти мають змогу відчути новорічну атмосферу в ЗИМОВІЙ КРАЇНІ СУПЕР КІДС і поспілкуватися зі святим Миколаєм та командою помічників.

Дорогі діти!

Відчуйте казку по-справжньому! Проведіть свої найкращі зимові дні в Mirotel Resort & Spa 5*!

Діти + літо= Міротель

Школа естетичного розвитку SUPER KIDS дарує дітям: сонячні дні, теплі вечори, соковитий фреш радісних емоцій, творчий настрій, веселі фантазії і все це на протязі трьох місяців літа!

Зустрічайте! Новий тариф – Повний пансіон!

З турботою про Вас ми вводимо новий тариф - Повний пансіон, яким Ви можете скористатись при бронюванні номеру від 4 днів.

ПРОГРАМА «ІНТЕНСИВНОГО ЖИРОСПАЛЮВАННЯ»

Провідні фахівці медичного центру «Медпалас», з турботою про своїх Гостей розробили нову програму, спрямовану на зменшення маси тіла (7-10%), за рахунок спалювання жирової тканини організму. Всього за 11 днів, для Вас, безболісна альтернатива хірургічної ліпосакції - програма «Інтенсивного жироспалювання».

Школа раннього розвитку «Плаваємо разом»

Ранній розвиток малюка - це інтенсивний розвиток здібностей дитини в ранньому віці (від 0 до 2-3 років) у спеціально створеному середовищі, в якому малюк живе і який наповнений цікавими і незвичайними об'єктами для розглядання і вивчення усіма іншими органами чуття.

DETOX в MIROTEL RESORT & SPA

Спеціально для Вас на цей період Mirotel Resort & Spa пропонує програму для корекції ваги та фігури-«Детокс»

СПА ейфорія

Пропозиція діє при умові бронювання номеру від 7 діб. Ціни на проживання включають...

Неймовірний уікенд

Кілька днів, які Вам вдасться вирвати в повсякденності, кілька днів, які Ви запам'ятаєте на все життя – це кілька неповторних днів у Mirotel Resort & Spa. Запрошуємо Вас відчути переваги досконалого відпочинку під час програми «Неймовірний вікенд»!