Відпочинок з дітьми в Трускавці

Діти, мабуть, є найвимогливішими туристами. Приїжджаючи з батьками на відпочинок вони хочуть отримати максимум задоволень, жадають побачити багато нового і цікавого. Їдучи на відпочинок з дітьми в Трускавець важливо знайти якісний готель саме для сімейного відпочинку. Mirotel Resort & Spa пропонує широкий спектр можливостей для сімейного відпочинку, так як в нашому готелі передбачено екологічно-чисте харчування з величезним вибором свіжих фруктів і овочів, вирощених у власних теплицях. А якщо ще й врахувати чисте та здорове карпатське повітря та цілющі мінеральні води, то можна сміливо вважати, що Mirotel Resort & Spa – кращий вибір для сімейного відпочинку в Трускавці.

Для сімей, які приїхали на відпочинок з дітьми, створені всі необхідні умови для максимально комфортного відпочинку. Значна частина послуг для дітей є включеною у вартість номера та не вимагає додаткової оплати. Наприклад, в номерах можуть бути встановлені зручні ліжечка для малюків, і номер може бути оснащений ваннами для купання немовлят, а в ресторані можна скористатися кріслом для годування, а також при необхідності, батьки можуть скористатися коляскою та кріслом для машини. У медичному центрі «Мед-Палас» приймає висококваліфікований лікар педіатр.

Mirotel Resort & Spa має розвинену інфраструктуру і надає широкий спектр послуг, що забезпечує комфортний сімейний відпочинок.