Профілактика ГРЗ у дітей

Профілактика застуди, або ГРЗ - вірний спосіб уникнути захворювання,  в тому числі і хронічного його прояву. У чому ж полягає суть профілактики ГРЗ? Чим можна допомогти дитині в протистоянні хворобам?

Ефективна профілактика ГРЗ у дітей має наступні принципи і суть:

• особлива обережність до імуностимуляторів, інакше імунна система дитини «відмовиться працювати» самостійно

• комплексний підхід, заснований на діагностиці та свідченнях лікаря

Для своїх самих юних гостей Mirotel Resort & Spa може запропонувати комплекс процедур, який допоможе зміцнити здоров'я. Всі процедури призначаються тільки після консультації та діагностики нашим лікарем.

Загартовування

Організм, який привчили до перепадів температур, не відразу «піддається» застуді. Це можуть бути різні ванни та циркулярний душ. Також не зайвим для Вашої дитини буде відвідування СПА-зони: басейну, сауни.

Фізеопроцедури

Профілактика ГРЗ у дітей включає в себе інгаляційну терапію, яка надає багатопрофільну дію: імуномоделюючу, противірусну, протизапальну. Лазеротерапія на ЛОР-органи: активізація місцевого імунітету, покращення кровообігу, зняття запальних процесів.

Вітамінізація

У ресторані готелю Ви завжди знайдете сезонні овочі та фрукти багаті вітамінами, вирощені в наших теплицях і угіддях фермерів.

Зцілення природою

Кришталево чисте повітря Прикарпаття, мінеральні води, неперевершеної краси природа, захоплюючі майстер класи - все це допоможе гармонізувати здоров'я Вашої дитини.