Профілактика бронхітів

Що необхідно знати?

Бронхіт - захворювання дихальної системи, при якому запалюються стінки бронхів. До цього захворювання найбільш схильні діти та люди з ослабленим імунітетом. Грамотна профілактика бронхітів у дітей та дорослих дозволяє попередити хронічний розвиток цієї недуги.

Що важливо знати про бронхіт?

Крім інфекцій та вірусів провокуючими факторами цієї недуги є куріння, а також схильність до алергічних реакцій. Щоб мінімізувати шкоду від впливу цих факторів розумним рішенням буде скористатися лікувальними програмами, які спрямовані на зниження алергізації організму. Одна з таких комплексних програм - «Життя без алергії», яку Ви можете пройти на базі медичного центру «Мед-Палас».

Профілактика бронхітів у дітей та дорослих

Уникнути цієї неприємної недуги дозволить своєчасне лікування запальних захворювань дихальних шляхів. З цією метою гості Mirotel Resort & Spa можуть пройти фіто-, спелеотерапію, та курс інгаляцій, які будуть призначені кожному пацієнту індивідуально після консультації лікаря.

Профілактика бронхітів також включає в себе заняття спортом і лікувальною фізкультурою. Для цього Mirotel Resort & Spa пропонує заняття скандинавської ходьбою для всієї родини та програму лікувальної фізкультури з досвідченим тренером.

Більше свіжого повітря, позитивних емоцій, вітамінів, лікувальних природних факторів і Ви будете завжди здорові!