Плазмолифтінг обличчя

Плазмолифтінг обличчя – це унікальна методика безопераційного омолодження обличчя, заснована на використанні власної плазми пацієнта. В основу даного методу «самоомолодження» закладений відновлювальний ефект багатою тромбоцитами плазми, яка вводиться в проблемні місця за допомогою ін'єкцій. В результаті за рахунок власних резервів організму запускається біологічний механізм природного омолодження шкіри без операційного втручання та інших кардинальних заходів.

Результатом є природне омолодження шкіри обличчя – підвищення пружності, усунення синців під очима, складок і зморшок, включаючи «сітчасті» зморшки, а також уповільнення старіння шкіри, нормалізація її зволоження та поліпшення кольору обличчя.

Процедуру можна проходити в будь-якому віці, як тільки стають помітними вікові зміни шкіри обличчя та з'являються косметичні дефекти. Результати помітні вже після першої процедури, але для отримання ефекту вибіленої гладкої шкіри рекомендується пройти курс процедур. 

Плазмоліфтінг голови часто використовується в трихології при випаданні волосся для стимуляції росту волосся та запобіганні його випадіння. Плазмоліфтінг голови дає негайні результати, які видно після першого сеансу.

Час роботи Спа-центру: без вихідних 09:00-21:00

Тел. Спа-центру: +38 (03247) 600 45