Відпочинок в Трускавці

Відпочинок в Трускавці це, в першу чергу, спокійний і розмірений відпочинок далеко від шуму великих міст, який дає можливість оздоровитися, відчути цілющість кришталево-чистого повітря і спробувати страви смачної української кухні.

На відпочинок до Трускавця щорічно приїжджає 200-300 тисяч туристів. Ті, хто вперше відвідує це місто, залишаються в захваті від мальовничої природи та різновидності мінеральних джерел Трускавця, кількості готелів та СПА-центрів. А ті, хто являються частими гостями міста, помічають, як Трускавець повертає собі статус європейської оздоровниці. Трускавець, за рейтингом «Краще місто для життя», є одним з найздоровіших міст в Україні.

Коли б Ви не приїхали на відпочинок до Трускавця, ранньою весною або влітку, Ви знайдете для себе заняття до душі, а «оксамитовий сезон» порадує Вас мальовничою природою та можливістю насолодиться спокійним і розміреним відпочинком в чистому Прикарпатті. Зимовий відпочинок в Трускавці подарує масу задоволення від прогулянок на свіжому повітрі, так як і взимку, і влітку клімат в Трускавці цілком сприятливий як для сімейного відпочинку, так і для відпочинку з дітьми.