Програма схуднення Wellness

Програма скорочена (PDF)

Програма розширена (PDF)

Ми раді повідомити про запуск у Mirotel Resort&Spa нової програми для схуднення  - Wellness Samoylenko & Mirotel, яка розрахована  на 7-10-14 днів і являє собою комплекс лікувально-діагностичних заходів спрямованих на відновлення та омолодження організму в гармонії з природою.

Програми проходять під наглядом фахівців медичного центру Мед Палас і медичним супроводом  лікарів клініки Самойленко.

У програмі:

  • збалансоване харчування від лікарів клініки Самойленко;
  • лабораторні та інструментальні дослідження, консультації, бальнеопроцедури та питний режим мінеральних вод Трускавця;
  • СПА процедури (для загального відновлення тіла, активізації обмінних процесів). Активні компоненти СПА процедур мають  дренуючі властивості , що сприяє очищенню організму від токсинів і продуктів клітинного метаболізму.

Методика, за якою працюють лікарі Клініки дієтології Самойленко, розроблялася засновницею Клініки Наталією Самойленко протягом 20 років. Вона стоїть на трьох китах:

Вивчення медичних показників здоров'я пацієнта. Лікарі діагностують всі види метаболізму за лабораторними показниками. Враховується співвідношення прийому білків, вуглеводів і жирів, щоб організм отримував всі необхідні для здоров'я елементи. Здійснюється оперативний лікарський супровід для корегування технік харчування.
Налагодження режиму харчування пацієнта - задається ритм метаболізму (обміну речовин) за допомогою правильного режиму і розмірів харчової стимуляції (порції їжі). Лікарі працюють з 3-разовим і 5-разовим режимами харчування. Завдання методики - знизити рівень інсуліну до вихідної точки.
Біоритміка  харчування - правильний розподіл продуктів протягом дня і дотримання правила екватора. Такі правила поведінки з їжею диктуються гормонами, а саме - інсуліном. За допомогою їжі ми впливаємо на гормони, а гормони, в свою чергу, впливають на регуляцію метаболізму.

Тож з турботою про своїх Гостей,  Мirotel Resort & Spa разом з клінікою Наталії Самойленко пропонують Wellness, як певний стиль життя, поєднуючи відпочинок, оздоровлення та догляд за зовнішністю.

Пропонуючи асортимент Wellness-послуг, стаємо ближчими та піклуємось про Ваше здоров’я разом!

Ціни на послуги проживання Room Only (PDF)