Новий Рік  в Mirotel Resort&Spa!

Mirotel Resort & Spa запрошує Вас відсвяткувати Новий Рік саме так, як Ви мріяли ...

Новорічна ніч - чарівна, коли люди всього світу будуть загадувати бажання, пити шампанське і веселитися. Проста зміна цифр у календарі з дитинства змушує нас радісно зажмурювати очі в очікуванні дива ...

Як відсвяткувати Новорічну Ніч? У теплій та затишній родинній атмосфері, чи у галасливій компанії? Але навіщо вибирати, якщо все це можна легко об'єднати? Mirotel Resort & Spa запрошує Вас у гості!

Кульмінація свята відбудеться в ресторані L'escale Restaurant & Bar, і в панорамному ресторані Bellini's Piano Bar & Grill, де Вас чекають щедрі частування і вишукані страви від нашого шеф-кухаря.

Атмосферу створюватимуть група «Нікіта» і кавер-група «Unity».

Ведучі  вечора - запальні брати Шумахери. А також ведучій радіостанції "Люкс ФМ" Слава Дємін. Спеціально для гостей ресторану Bellini's Piano Bar & Grill джаз-виконавиця Вікторія Олізе.

У програмі вечора розіграші подарунків, море позитивних емоцій та незабутніх вражень, а також дискотека для всіх бажаючих в нічному клубі Insomnia Lounge & Night Club!

Початок святкової програми о 22:00

Найменших чекає Новорічна програма з привітаннями від Діда Мороза і Снігуроньки, веселими іграми, конкурсами та подарунками.

Початок святкувань для дітей о 16:00

Вартість  Новорічного банкету:

  • Для дорослих і дітей від 12 років - 4000 грн.
  • Для дітей від 4 до 12 років - 2000 грн.

Проведіть з нами одну ніч і Вам захочеться залишитися у нас на всі Новорічні свята!

Чекаємо на Вас у Mirotel Resort & Spa!