Мезотерапія

Мезотерапія – це ін'єкційна методика, суть якої полягає у введенні внутрішньо і підшкірно лікарських речовин (вітамінів, амінокислот і мінералів) в невеликих дозах безпосередньо в зону, з якою лікар працює або ж віддалено від неї.

Основна мета мезотерапії – корекція або профілактика вікових змін шкіри. Вітамінні або інші коктейлі посилюють здатність шкірних клітин до регенерації, тим самим сприяючи омолодженню і оновленню найглибших шарів епідермісу. Крім того, мезотерапія з успіхом використовується і для вирішення проблем з фігурою. Це може бути лікування целюліту, або усунення «зайвих складок» в проблемних місцях, наприклад, на талії і стегнах. Для цього до складу ін'єкцій включають препарати, що радикально впливають на жирові відкладення.

Мезотерапія обличчя дуже ефективна в боротьбі зі зморшками, на відміну від дорогих кремів. Креми впливають лише на поверхню шкіри, тоді як мезотерапія обличчя дозволяє корисним речовинам проникати безпосередньо під шкіру і, наприклад, особливо ефективна для усунення зморшок навколо очей.

Склад мезотерапевтичних коктейлів безпосередньо залежить від проблеми, що вирішується за допомогою них, так як лікувальні компоненти мають різний характер дії. Склад коктейлю для мезотерапії визначається лікарем, враховуючи індивідуальні особливості організму.

Час роботи Спа-центру: без вихідних 09:00-21:00

Тел. Спа-центру: +38 (03247) 600 45