Літотрипсія

Дистанційна літотрипсія - малотравматичний метод лікування сечокам'яної хвороби. У Трускавці лікарі-урологи широко застосовують дистанційну літотрипсію як оптимальний метод лікування сечокам'яної хвороби. У медичному центрі «Мед-Палас» ця процедура здійснюється із застосуванням новітніх розробок на обладнанні останнього покоління – літотриптор Dornier Compact Sigma. Також пацієнт отримує консультацію уролога, ультразвукову діагностику та рентген.

В даний час позбавлення від каменів відбувається без хірургічного втручання або інвазивних процедур. Літотрипсія - це дроблення каменів за допомогою ударних хвиль. Подрібнені залишки каменю виходять з організму разом з сечею без додаткового втручання.

Після дроблення каменів у нирках необхідно пройти період реабілітації в Трускавці. Завдяки мінеральній воді "Нафтуся" фрагменти каменів у 90% пацієнтів відходять відразу ж або протягом 24 днів. Головне, що це відбувається без болю. Тобто на той час, коли хворий закінчує курс лікування на курорті Трускавець, практично ні піску, ні каміння не залишається. Важливим фактором є те, що мінеральна вода "Нафтуся" нормалізує обмін речовин в організмі і перешкоджає повторному каменеутворенню.

ВАРТІСТЬ:

  • перша процедура - 4100 грн
  • наступні по 1000 грн

лікар-уролог І кваліфікаційної категорії
Петришин Ольга Ярославівна

☏ +38 096-927-21-09