LINGERIE

Вишукана розкіш - магазин фірмової нижньої білизни LINGERIE в Mirotel Resort & Spa

Дарувати задоволення, радість і привабливі емоції покликання та місія Mirotel Resort & Spa. Тому з великою любов'ю для кращої половини людства - юних жінок і милих дам, ми відкрили магазин фірмової нижньої білизни LINGERIE.

LINGERIE це фантастична увага до деталей, ексклюзивні тканини та технології, розуміння потреб сучасної жінки. Це модельний ряд з присмаком французького шарму та чарівності, з шиком Нью-Йорка та якістю Барселони. На Ваш смак білизна таких культових брендів: Pleasure State, Heidi Klum, Marie Jo, Lou, Hanky ​​Panky, Stella Mccartney і багато інших.

У LINGERIE представлена ​​білизна для кожної жінки. Тут Ви знайдете колекції білизни на кожен день та для особливих випадків, боді, одяг для відпочинку та сну. У LINGERIE Ви завжди отримаєте експертну допомогу з урахуванням всіх індивідуальних особливостей фігури з вибору та підбору правильного розміру білизни.

Висока якість виробів, привабливі пропозиції, широкий асортиментний ряд та індивідуальний підхід у виборі моделей зроблять LINGERIE Вашим маленьким секретом жіночого щастя! Тут Ви завжди знайдете те, що давно шукали!