L’ESCALE RESTAURANT & BAR

Жива атмосфера, білі скатертини, смачні страви, миттєве обслуговування ... Все це чекає на Вас в нашому головному ресторані L'escale Restaurant & Bar, розрахованому на 200 персон. Особлива увага тут надається здоровій їжі, приготованій з високоякісних продуктів.

L'escale Restaurant & Bar розташований на першому поверсі готелю. Унікальний архітектурний стиль сприяє відпочинку і приємному спілкуванню під час сніданку, обіду чи вечері. Завдяки пастельним, теракотовим тонам інтер'єру ресторан виглядає особливо теплим і затишним. А неповторні фрески, виконані в унікальній техніці «а секко» (нанесення картини на суху штукатурку), надають інтер'єру особливої вишуканості.

У ресторані Ви матимете можливість насолодитися стравами середземноморської кухні з її приголомшливими смаками та ароматами. Основні принципи приготування страв – тільки висока якість продуктів плюс особливий авторський підхід. Шеф-кухар в своїй роботі зміг поєднати креативність і новаторство, підкріплені високим рівнем професіоналізму. Вони є головною родзинкою концепції ресторану.

L'escale Restaurant & Bar може функціонувати як концертний та банкетний зали.

Час роботи: з 8:00 до 21:00

ROOM SERVICE FOOD (pdf)

WINE CARD (pdf)