Фітнес тренування

Перетворіть заняття спортом в задоволення – займайтесь в Mirotel Resort & Spa!

Гармонійне та струнке тіло, підтягнуті м'язи, рухливість суглобів, оновлене фізичне  та психоемоційне здоров'я – ті ідеали, які з нашою допомогою стануть ще ближчими!

Для досягнення виняткових фітнес результатів  до Ваших послуг тільки найкращі тренери зі своїми авторськими програмами, комфортна студія, тренажерний зал, який укомплектований всім необхідним та сучасним спортивним інвентарем.

Фітнес програми нашого центру:

Пілатес

Найбезпечніший вид фізичних навантажень

Пілатес – метод підтримки ідеальної форми тіла, розроблені Джозефом Пілатесом більше ста років тому. Сьогодні пілатес – «розумне» тренування, яке спрямована на усвідомлену та гармонійну роботу з тілом, концентрацію дихального ритму, вміння максимально розслабити силові м'язи, виконуючи вправи за допомогою м'язів-стабілізаторів.

Цей метод максимально відповідає вимогам будь-якого організму (післяопераційні, посттравматичні стани опорно-рухового апарату, протипоказання  фізичних навантажень) і не має вікових обмежень.

Яка користь від занять пілатесом:

Ви отримаєте струнке та гнучке тіло, виправите поставу та підвищите витривалість. Вам гарантоване  покрашення роботи внутрішніх органів, скелетно-м'язової, серцево-судинної та лімфатичної систем. Ви досягнете мінімізації болю в спині та розслаблення хребта.

ЙОГА

Гармонію, мир та фізичне здоров'я

Йога –  древнє, багатогранне вчення, яке допомагає розвинути розум та відновити фізичне здоров'я, досягти абсолютної гармонії. В основі вчення  два поняття: очищення та вдосконалення. Процес Йоги складається з комплексу фізичних вправ, що включає в себе асани (статичні пози) та особливу дихальну гімнастику.

Яка користь від занять йогою?

Асани несуть потужний профілактичний, лікувально-відновлювальний та психотерапевтичний ефекти: призводять до балансу, гармонії та оновлення розуму та сил, цілюще впливають на серцево-судинну, ендокринну, травну, та дихальну системи, а також на видільну та нервову системи, і опорно-руховий апарат.

Стретчінг

Гармонійний, цілісний розвиток Ваших м'язів

Стретчінг – це якісний комплекс вправ з розтягуванню м'язів та зв'язок, завдяки якому вони набувають ідеальної гнучкості та еластичності, а суглоби –  здорову рухливість. Заняття стретчінгом додадуть Вашому тілу неповторної гнучкості та пластичності, в результаті чого ви позбудетесь затиску м'язів та больових відчуттів.

Яка користь від занять стретчінгом?

Крім стрункості, гнучкості та пластичності, ця фітнес-програма є профілактикою остеохондрозу, перешкоджає відкладенню солей в організмі, зводить до мінімуму травматизм під час занять спортом. Під час самого тренування кожна клітинка Вашого тіла насичується киснем, що призводить до покращення роботи всіх систем організму, підвищується активність головного мозку.

СТЕП-АЕРОБІКА

Спалюємо калорії зберігаючи м'язову масу

Степ-аеробіка – це ефективний та динамічний фітнес напрямок, спрямований на тренування м'язів та розвиток координації. Заняття мають високу інтенсивність, що дозволяє максимально прискорити метаболізм, що наближає тіло до бажаної стрункості.

Яка користь від занять степ аеробікою?

Цей фітнес напрямок допомагає гармонійно відкоригувати масу тіла, нормалізувати артеріальний тиск, зміцнити дихальну, серцево-судинну, нервову та м'язову системи. Відбувається комплексне зміцнення всіх м'язових груп.

ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ (ABS)

Сучасний підхід  до фітнес-тренувань

Під сучасним підходом до фітнесу ми розуміємо обов'язкове використання особливих методик  функціонального тренування (ABS), що дозволяє збільшити м'язову силу, задіяти та пропрацювати як поверхневі, так і глибокі шари м'язів, розвиваючи координацію та гнучкість.

Цей вид тренування підходить для людей з будь-яким рівнем фізичної підготовки, включаючи низький рівень фізичних можливостей: відновлення після пологів, після довгої відсутності фізичної активності та під час реабілітаційного періоду.

Аквааеробіка

Ефективно, комфортно, безпечно та ... весело!

Аквааеробіка – потужний інструмент у боротьбі із зайвими кілограмами та поганим настроєм. Для найбільшої ефективності вправ під час занять використовують спеціальний інвентар. Незважаючи на інтенсивне навантаження цей вид фітнесу безпечний – мінімізований ризик травмувань та перевантаження серцево-судинної системи, нівелюється ударне навантаження на хребет та суглоби.

Яка користь від занять аквааеробікою?

Долаючи опір води, м'язи приходять в тонус, підвищується пластичність та гнучкість тіла, в рази покращується тонус шкіри, прискорюються обмінні процеси організму, відбувається природне укріплення імунітету, знімається стрес.

Займайтеся в задоволення! Для нас важливі Ваші високі результати у фітнесі!

Для попереднього запису на клас звертайтесь за телефоном:

+38 (03247) 600 45 / 15 003