VITALASER

VITALASER – ВАША КОМФОРТНА ТЕХНОЛОГІЯ ПІДТРИМАННЯ І ПРОДОВЖЕННЯ ЧУДОВОЇ МОЛОДОСТІ!

Хочете, щоб Ваша шкіра сяяла, придбала завидне зволоження вже після першої косметологічної процедури? Скористайтеся програмами догляду нашого нового обладнання - багатофункціональною системою Vitalaser.

Безін'єкційна лазерна біоревіталізація Vitalaser. Як це працює?

«Може здатися, що я нічого не роблю, але на клітинному рівні я дуже зайнятий»,- саме так можна сказати про дію лазерного променя. З боку ви бачите миготливу лампочку, але для клітин випромінювання служить потужним стимулом ззовні для запуску біохімічних процесів, змушуючи наші внутрішні структури працювати, немов вони молоді.

Поліпшення гідратації та усунення ознак біологічного старіння відбувається максимально комфортно для Вас: без болю, синців, відновного періоду. В основі технології - комбінування впливу атермічного діодного лазера інфрачервоного діапазону і унікального гелю Hyalupure, що містить максимально можливу концентрацію мікронізованої дегідрованої гіалуронової кислоти - природного еліксиру молодості. При повторному лазерному опроміненні молекули гіалуронової кислоти відновлюють первісну структуру і здатність затримувати воду. Гель Hyalupure не містить алергенів, радикалів і добре переноситься шкірою, схильною до алергій.

Вашими результатами лазерної біоревіталізації можуть бути:

  • ліфтинг шкіри з видимим розгладженням зморшок;
  • згладжений рельєф шкіри, звуження розширених пор;
  • поліпшення зволоженості шкіри, підвищення тургору;
  • видиме омолодження і сяйво шкіри;
  • лікування травматичних і післяопераційних рубців, акне, сонячних і хімічних опіків, атопічних дерматитів;

Можливості Vitalaser: Лазерофорез

Це введення активних інгредієнтів косметичних засобів в глибокі шари шкіри. Процедура підсилює дію будь-якої низькомолекулярної косметики, підібраної за Вашим типом шкіри.

Для Вас це ще один інструмент високотехнологічних, швидких і ефективних процедур для краси і збереження молодості: ліфтинг повік, дренаж лиця, корекція зморшок, лікування акне, відновлення шкіри після сонячних опіків, пілінгів, догляд за жирною, чутливою, зрілою шкірою, шкірою з ознаками фотостаріння, "антистрес-догляд" та інше.