Ефективне лікування печінки

Печінка людини володіє неймовірними резервами. Вона здатна до відновлення навіть після операційного видалення двох третин органу. Але як «перезавантажити» організм, включити ці резерви? Приїхати на мінеральні води в Mirotel Resort & Spa!

Тут до питання відновлення здоров'я застосовують комплексний підхід, базою якого є потужні медичні, діагностичні та природні інструменти. Ефективне лікування печінки та жовчних шляхів для кожного пацієнта підбирається лікарем індивідуально і, як правило, складається з наступного комплексу:

  • прийом мінеральних вод
  • теплові процедури у формі озокеритових аплікацій, фізіотерапія
  • лікувальне/дієтичне харчування в ресторані готелю
  • загальні ванни
  • грамотне медикаментозне лікування

Результати комплексної терапії:

В результаті унікального комплексного курортного лікування в Mirotel Resort & Spa в більшості печінкових хвороб неприємні диспепсичні явища минають або значно зменшуються. Зникають болі в області печінки, печінка скорочується в розмірах і відновлюється її нормальна консистенція, проходять або зменшуються болі в області жовчного міхура, покращуються апетит, підвищується загальний життєвий тонус і працездатність організму.

Наші пацієнти проходять комплексну діагностику до початку лікування, під час і в кінці терапії, що дозволяє грамотно коригувати лікування, досягаючи високих результатів. Mirotel Resort & Spa - досконала турбота про Ваше здоров'я!