КОМПЛЕКСНА ПРОГРАМА ОЧИЩЕННЯ ОРГАНІЗМУ «ДЕТОКС»

Виключно для найвимогливіших  та найвибагливіших, тих , хто прагне до досконалості в усьому, медичний центр «Мед -Палас» пропонує комплексну програму « Детокс ».

Програма детоксикації організму була розроблена професором Г. А. Анохіною спеціально для медичного центру «Мед-Палас». У процесі проходження програми відбувається глибоке очищення організму, поліпшення обміну речовин, виведення шлаків і зменшення маси тіла. Також програма вчить розуміти свій організм і підтримувати отримані результати на необхідному рівні.

Дана програма спрямована на боротьбу з наслідками стресів, нерухомого способу життя, неправильного харчування, надмірного споживання кави і алкоголю, а також багатьох інших шкідливих звичок. Очищення організму від токсинів забезпечить приплив життєвих сил та відмінне самопочуття.

Програма «Детокс» має високі показники результативності. Але варто враховувати і її протипоказання:

  • вагітність, годування грудьми;
  • гострі захворювання;
  • хронічні декомпенсовані / в стадії загострення захворювання;

Ваше здоров'я і краса для нас дуже важливі. Якщо після детальної консультації лікаря буде очевидно, що Ви потрапляєте в зону протипоказань програми, для Вас будуть запропоновані інші дієві інструменти для гармонізації краси та здоров'я.

Програма буде скоригована лікарем з урахуванням індивідуальних потреб кожного гостя.

Mini (3 дні) - 11925 UAH (Програма курсу PDF)

Active (7 днів) - 37493 UAH (Програма курсу PDF)
Basic (7 днів) - 22022 UAH (Програма курсу PDF)

Active (14 днів) - 62034 UAH (Програма курсу PDF)
Basic (14 днів) - 38475 UAH (Програма курсу PDF)