Бювет

Лікувальна дія мінеральних вод – багатофакторна. Лікування мінеральними водами надає комплексну дію на весь організм людини: термічне (температурне), хімічне та механічне.

Мінеральна вода використовується для внутрішнього (так званого питного лікування) та зовнішнього застосування (ванна, купання, душ, що проводяться в бальнеологічних лікарнях та лікувальних басейнах, а також для інгаляцій та полоскань при захворюваннях носоглотки та верхніх дихальних шляхів, для зрошень при гінекологічних захворюваннях і т.д.).

Лікування мінеральними водами цілюще діє на нервові закінчення та кровоносну систему, покращує обмінні процеси, діяльність шлунково-кишкового тракту та інших внутрішніх органів.

Одна й та сама мінеральна вода благотворно впливає на організм при різних захворюваннях. Це пояснюється наявністю в її складі різних солей, мікроелементів і газів.

На території готелю для зручності наших гостей працює власний бювет, де пропонується широкий вибір лікувальних вод: «Нафтуся», «Марія», «Софія», «Броніслава». Вода доставляється в бювет тричі на день в спеціальних сертифікованих ємкостях, що дозволяють зберегти всі терапевтичні властивості води.