Біоревіталізація

Біоревіталізація – методика відноситься до різновиду мезотерапії і дозволяє відновити тонус, еластичність і колір, властивий для молодої і здорової шкіри за рахунок використання гіалуронової кислоти. Гіалуронова кислота – це природний зволожувач, який, зв'язуючи велику кількість води, робить шкіру пружною, ніжною та бархатистою.

Зовнішній ефект від процедури очевидний: шкіра набуває здорового вигляду, яскравості та свіжості. Слід відзначити високу ефективність та безпечність методу, так як алергічні реакції та побічні ефекти практично не спостерігаються. Біоревіталізація також зарекомендувала себе як ефективний засіб боротьби з післяопераційними рубцями та післяродовими розтяжками.

Біоревіталізація обличчя дозволяє швидко і ефективно вирішити відразу кілька проблем. По-перше, ця процедура чудово зволожує шкіру як у літню спеку, так і під час зимових холодів. По-друге, біоревіталізація обличчя дозволить відновити структуру шкіри.

Біоревіталізація застосовується на будь-якій ділянці шкіри, який необхідно привести в порядок. Це може бути і шкіра рук, шиї, декольте, обличчя, потиличної області. Оскільки гіалуронова кислота визнана безпечним ін'єкційним препаратом, її застосування широко використовуване і затребуване.

Час роботи Спа-центру: без вихідних 09:00-21:00

Тел. Спа-центру: +38 (03247) 600 45