Аква-зона

Аква-зона SPA-центру Mirotel Resort & Spa - це розкішна територія відпочинку з басейнами, саунами, тренажерними залами. Гостям пропонується сучасне обладнання для кардіотренувань, а досвідчений інструктор підбере Вам індивідуальні програми.

На території SPA-центру розташований фіто-бар з широким асортиментом соків-фреш, розслаблюючого чаю, кисневих пінок і коктейлів.

На території СПА-центру Mirotel Resort & Spa знаходиться спортивний басейн - 25 м в довжину і глибиною від 160 до 240 см з температурою води 25-27°С. Також гостям пропонується 2 басейни довжиною 9 і 12 м з температурою води близько 27-29°С і 4 ванни джакузі з температурою води 27°С і 34°С.

Ми пропонуємо нашим гостям на вибір 4 види саун:

  • інфрачервона та фінська сауни
  • римська парна
  • класична лазня

Для найменших відвідувачів передбачений дитячий басейн з водоспадом, гіркою та аксесуарами для розваг.

Аква-зона допоможе зняти напругу і негативну енергію, наповнить кожну клітинку вашого тіла цілющою вологою, рятуючи від обезводнення, а також стане чудовим місцем для проведення тренувальних та оздоровчих процедур. Водне середовище у багато разів щільніше повітряного, опір води у багато разів перевищує опір повітря, тому м'язи у воді працюють набагато активніше. В результаті – безпечне навантаження, зниження ваги в поєднанні з незабутнім відпочинком.

У Mirotel Resort & Spa ми подаруємо Вам здоров'я та красу!